Z galerii

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Hubertus 2019

Zaproszenie na Hubertusa 2019 pobierz

Komunikat Łowczego Krajowego

Łowczy Krajowy: zmieniamy się dla Was. "Łowiec Polski" w nowej, niższej cenie

  

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Wielu z nas, ja także, nie wyobraża sobie łowiectwa bez możliwości regularnego czytania "Łowca Polskiego". Dla wielu z nas „Łowiec” zawsze był, jest i pozostanie punktem odniesienia, doskonałym przykładem długiej i bogatej tradycji i kultury polskiego łowiectwa.

 

Sto dwudzieste urodziny naszego pisma to powód do dumy, ale też wielkie zobowiązanie. Od chwili objęcia przeze mnie funkcji Łowczego Krajowego i powołania nowego Zarządu Głównego PZŁ, w Wydawnictwie Łowiec Polski, tak jak w całym Polskim Związku Łowieckim, zaszły duże zmiany. Nie ominęły one także naszego ulubionego miesięcznika.

Zmiany w składzie osobowym zespołu redakcyjnego, odświeżony layout, a co najważniejsze – nowe propozycje redakcyjne dla czytelników. Wszystko pod hasłem: robimy najlepsze pismo dla myśliwych i o myśliwych.

Czas na kolejne zmiany. Chcemy oddać głos Wam – Koleżanki i Koledzy. Dzięki zmianom, które wspólnie z Zarządem Głównym już wprowadziliśmy, ale też tym, które planujemy, w każdym numerze "Łowca Polskiego" pojawi się więcej informacji z okręgów i kół łowieckich. Zachęcamy do prenumerowania. Promujcie nasze pismo u siebie w kole i w okręgu. Czekamy na Wasze pomysły – po to, żeby "Łowiec" był coraz lepszy, i z każdym numerem lepiej odpowiadał na potrzeby czytelników.  

Na koniec ostatnia zmiana. Wprowadzone przez Zarząd Główny oszczędności (oraz ich skala) zaowocowały tym, że możemy dziś Wam – Koleżanki i Koledzy – przekazać bardzo istotną informację. Obniżamy cenę "Łowca Polskiego". Od następnego numeru miesięcznik będzie kosztował 18,90 zł. Od przyszłego roku planujemy także obniżkę ceny prenumeraty.

Pamiętajcie – "Łowiec Polski" zmienia się dla Was, czytelników. Zapraszamy do lektury.

                                                                                                                                              Łowczy Krajowy

                                                                                                                                             Albert Kołodziejski

Bal karnawałowy 2019

Zarząd Koła informuje, że  Karnawałowy Bal Myśliwski odbędzie się 09. lutego 2019 r w Uniejowie.

O szczegółach poinformujemy w zaproszeniach.

Komunikat z 20.12.2018 r

Zarząd Koła informuje, że rezygnację z pełnienia funkcji sekretarza złożył kolega Zygmunt Moks.

Bardzo dziękujemy koledze Zygmuntowi za owocną pracę w Zarządzie i życzymy wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i osobistym.

Jednocześnie przekazujemy informację, że na posiedzeniu Zarządu 20.11.2018 roku uchwałą nr 9 /2018 na pełniącego obowiązki sekretarza koła został powołany kolega Jacek Jackowiak.

Życzymy koledze wytrwałości i sukcesów w pracach Zarządu.

Darz Bór,

Zarząd Koła